Piękny ręcznie pleciony wiklinowy kosz mojżesza z oryginalnym dużym drewnianym podwoziem. Naturalny kolor wikliny i drewna.  Wiklinowy kosz do spania dla niemowląt renomowanej firmy MY SWEET BABY, wiodącego europejskiego producenta takich koszy. Najwyższa jakość, tkaniny z certyfikatem Okotex i TUV.

Świetne rozwiązanie zarówno do małych mieszkań, jak i domów. Duże koła pozwalają na łatwe przestawianie kosza. Dzięki temu dziecko jest zawsze przy Was. Może także wygodnie spać na balkonie czy na ogrodzie – w koszu jest znacznie więcej miejsca niż w gondoli wózka.   

Czy warto kupić kosz Mojżesza na te kilka pierwszych miesięcy i czy wart jest swojej ceny? A może to zupełnie zbędny wydatek? Taki kosz to wydatek rzędu 400zł do nawet 800zł jednak konsultując temat z klientami i osobami, którym urodziło się ostatnio dziecko, jako ekipa doszliśmy do wniosku, że warto dodać ten typ produktu do naszej oferty. Po pierwszych zamówieniach i pozytywnych recenzjach naszych klientem poszerzyliśmy nasz asortyment o kolejne produkty. Chcemy ułatwiać, życiem naszym klientkom, dlatego kosz mojżesza uważam za wyprawkowe must have ! Zwłaszcza, że jakość naszych produktów pozwoli użytkować go przez wiele lat.

Zalety kosza Mojżesza:

-przewiewny – naturalna wiklina

-piękne delikatne obszycie

-wielkość

-lekkość

Kosze MY SWEET BABY jako jedyne w Europie przeszły pozytywnie badania w laboratorium TÜV Rheinland na zgodność z normami PN-EN 1130-1:2001 oraz PN-EN 1130-2:2001 i posiadają certyfikat z badań TÜV. Są to jedyne w Europie kosze, które przeszły pozytywnie takie badania i gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *