Witajcie, trochę nas nie było na blogu z powodu intensywnej pracy nad sklepem i zamówieniami 🙂 Jednak postaram wrzucać co weekend jakieś nowe informacje. Dzisiaj tematem przewodnim będzie Baldachim wiszący Zawsze marzyliśmy, aby łóżeczkiem dzieciaczka zawisnął baldachim. Moda na stare patenty wraca, dlatego też zachęcam do przetestowania takiego rozwiązania. Są gotowe zestawy w atrakcyjnej cenie które możecie znaleźć na naszej stronie https://gramnatury.pl Baldachim jest pięknym elementem pokoju dziecięcego. Jego standardowe znaczenie to dekoracja, jak również może służyć jako przytulne miejsce do zabawy i odpoczynku dla naszej pociechy. Baldachimy są na tyle długie ok. 260cm aby swobodnie móc je ułożyć na ziemi, tworząc super warunki do zabawy. Jednak podstawowy zadaniem jest usypianie dziecka o każdej porze dnia.

Różnorodność kolorów oraz zestawów jest u nas bardzo duża. Od pięknych musztardowych, po różowe oraz miętowe odcienie

aaeea12cb86332471cf1663e8d372c59

Dużo z Was z talentem krawieckim potrafiłaby wykonać zapewne taki baldachim samodzielnie do czego gorąco zachęcamy. Przysyłajcie koniecznie zdjęcia na adres gramnatury@gmail.com 🙂

Dzięki specjalnej technologii produkcji kuleczki te są puszyste i sprężyste, a przy tym w dotyku są miękkie i delikatne jak puch, zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza. Dno gniazdka, to specjalna wkładka wykonana z nowoczesnego antyalergicznego atestowanego surowca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *